BOSCH PVS811B16E
Cena:
Přidat poznámku k produktu
Kód: 101DVPVS811B16E
Skladem
EAN: 4242005433698
Do košíku
Způsob zobrazení
arná deska indukce Bosch PVS811B16E s odsáváním
Integrovaný ventilační modul zajistí odsávání páry a pachů z vaření přímo u zdroje.
Ovládání TouchSelect: zvolte varnou zónu a snadno nastavíte požadovanou úroveň výkonu.
CombiZone umožňuje více flexibility při vaření spojením dvou varných zón.
PowerBoost: až o 35 % rychlejší ohřev ve srovnání s nejvyšším výkonem.
QuickStart: začněte ihned a vyberte požadovanou úroveň vaření.
Flexibilita varných zón
CombiZone: umožní používat větší nádobí spojením dvou klasických varných zón do jedné velké zóny
varná zóna, přední levá: 210 mm, 190 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
varná zóna, zadní levá: 190 mm, 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
varná zóna, zadní pravá: 180 mm , 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW)
varná zóna, přední pravá: 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)
Komfort
senzorové ovládání TouchSelect: ovládání a nastavení pomocí natištěných +/- dotykových tlačítek.
17 stupňů výkonu: přesné nastavení 17 stupňů výkonu (9 hlavních a 8 mezi stupňů výkonu)
timer (časovač vypnutí): vypne varnou zónu na konci nastaveného času (např. pro vařená vejce)
minutka: na konci nastaveného času zazní alarm (např. u těstovin)
Úspora času a efektivita
Quick Stop: rychlá deaktivace varné zóny jediným delším dotykem
Design
design bez rámečku
Bezpečnost
dětská pojistka: zabraní nechtěné aktivaci varné desky
hlavní vypínač: vypnutí všech varných zón pouhým stisknutím tlačítka
Instalace
rozměry spotřebiče (V x Š x H): 223 x 802 x 522 mm
rozměry pro vestavbu (V x Š x H) : 223 x 750 x 490 - 490 mm
min. tloušťka pracovní desky: 16 mm
příkon: 7.4 kW
Příslušenství
Clean Air Plus pachový filtr, adaptér pro odvod vzduchu součástí spotřebiče
možnost instalace do standardní 60cm skříně
Integrovaný systém odvětrání
Indukční varná deska s plně integrovaným vysoce výkonným systémem odvětrání par.
- - automatické zapnutí odvětrání při použití varné zóny.
- senzorové ovládání TouchSelect.
Snadno a prakticky vyjímatelný tukový filtr a ochrana proti přetečení:
- lze snadno vyjmout pomocí jedné ruky.
- všechny části se snadno čistí, lze je mýt v myčce nádobí a jsou odolné vůči teplu.
- výkonný drenážní systém zajistí ochranu i při množství přesahující 200 ml tekutin.
- celková ochranná kapacita je 900 ml (200ml + 700ml).
- ventilátor a motor ventilátoru jsou vodotěsné.
Výkon odvětrávacího systému:
- účinnost tukového filtru (dle EN 61591): 94 %.